Kingpin Best Deals

Bourjois, 1 Second – szybkoschnący lakier do paznokci

Długo biłam się z myślami szykując się do tej recenzji. Ale ostatecznie zdecydowałam i oto jest!

Bourjois, 1 Second – szybkoschnący lakier do paznokci (testowany odcień – Mauve):

http://www.bourjois.co.uk/catalog/make_up/nails/colour/1_seconde_nail_enamel

http://www.bourjois.co.uk/catalog/make_up/nails/colour/1_seconde_nail_enamel

cena w sklepach ok. 18 zł

ZALETY:

Absolutnie genialna szczoteczka/pędzelek do malowania. Faktycznie, kształt oraz gęstość i pewna sztywność włosia pozwalają na umalowanie całego paznokcia 1 pociągnięciem, w 1 sekundę.

– Niezła konsystencja, bardziej żelowa niż w innych lakierach, powoduje szybkie zastyganie wierzchniej warstwy lakieru. Nie wysycha on w 1 sekundę (1 sekunda dotyczy czasu nanoszenia), ale zastyga wstępnie błyskawicznie i schnie do końca bardzo szybko.

– Kolor Mauve – sama nigdy bym go nie wybrała w sklepie, ale ku mojemu zaskoczeniu okazał się świetny – jest bardzo subtelny, nawet przy nałożonych kilku warstwach, odcień jest delikatny, nienachalny, nada się do biura.

WADY:

– specjalnie wykonałam 3 oddzielne manicure, poprzedzielane testowaniem innych lakierów, bo nie mogłam uwierzyć i sprawdzałam czy to kwestia lakieru czy może moich paznokci – lakier jest niewiarygodnie nietrwały! Zaczyna się ścierać niemal od pierwszej minuty po pomalowaniu, a najdalej po kilku godzinach (!!!) ma się na brzegach białe obwódki i pierwsze odpryski 🙁

Zazwyczaj maluję paznokcie wieczorem, aby mieć na rano ładne paznokcie, zaś w przypadku tego lakieru, po nocy i porannym prysznicu manicure było do poważnych poprawek lub wręcz do ponownego zrobienia od zera – poniżej można zobaczyć jak wyglądały paznokcie, po ostatniej próbie lakier – umalowane wieczorem, a to co widać na zdjęciach, to stan z następnego dnia ok. godz. 13:00 🙁

 

 

Podsumowując, mimo świetnego aplikatora, szybkiego wysychania, łatwego nanoszenia (pierwszy raz w życiu miałam paznokcie jak z salonu, a własnej roboty) lakier jest po prostu do kitu!

 

To było ogromne rozczarowanie, bo po tym jak ładnie malowało się nim paznokcie robiłam sobie duże nadzieje, że znalazłam lakier idealny… i taki jest… na 1, góra 2 godziny. Potem zaczyna po prostu znikać z paznokci. I nie mówimy tu o myciu podłóg ze świeżym manicure, tylko o normalnych czynnościach – pisanie na komputerze, poranne mycie, itp.

Wg mnie – WASTE OF MONEY!


„1 PAZNOKIEĆ = 1 POCIĄGNIĘCIE = 1 SEKUNDA = 0 SMUG. PROFESJONALNY MANICURE KAŻDEGO PAZNOKCIA W JEDNĄ SEKUNDĘ!
Lakiery 1 Seconde są nie tylko łatwe i szybkie w aplikacji, ale dzięki żelowej strukturze pozwalają na uzyskanie profesjonalnych rezultatów jak z salonu w czasie 1 sekundy*.
Jego mocno kryjąca żelowa formuła, wzbogacona o silikony, nadaje paznokciom pięknych kształtów i błyszczące wykończenie. Praktyczny panoramiczny pędzelek dopasowuje się do wszystkich kształtów paznokci. Wystarczy jedna sekunda i jedno pociągnięcie, aby pokryć lakierem całą powierzchnię!
Dostępny w 12 modnych odcieniach. Aplikuj tak, jak klasyczne lakiery. Czas schnięcia to około 50 sekund**”

*test 33 wolontariuszek

** testy naukowe na 33 wolontariuszkach

źródło: Bourjois
Kingpin Best Deals

Author: slightlyGEEK.pl

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

six + ten =

%d bloggers like this: