Kingpin Best Deals

Clarena – Anti Couperose Serum – serum wzmacniające do cery naczyniowej

Słowo od producenta:

Anti-Couperose Serum – Serum wzmacniające dla cery naczyniowej:
Zawarte w marunie nadmorskiej aminokwasy i witaminy odżywiają, rozluźniają i nawilżają skórę. Ekstrakt z lukrecji łagodzi podrażnienia, stany zapalne i likwiduje obrzęki. Wspomaga regenerację komórkową.

bazadoikony-slightlygeekA teraz moja recka:

Nie mogę powiedzieć, że mam „cerę naczynkową”. tym nie mniej, z wiekiem zaobserwowałam u siebie kilka „pajączków”, więc serum – jak znalazł. testowałam intensywnie ponad miesiąc stosując codziennie, a potem zrobiłam przerwę, aby zobaczyć czy coś się zmieniło i czy zmiany (o ile są) znikną szybko czy powoli…

PLUSY:

  • serum w dobrej konsystencji, błyskawicznie się wchłania pozostawiając uczucie nawilżenia;
  • skóra po nałożeniu serum jest przyjemna w dotyku i z wyglądu;
  • nie zauważyłam aby w jakikolwiek sposób podrażniało skórę twarzy, a nawet oczy – raz wsadziłam sobie (niechcący!) palec z resztką serum do oka 😉 ;
  • bardzo sympatyczny delikatny zapach;
  • ładne, szklane opakowanie z pompką – wygodne w używaniu – ciekawa jestem tylko jak „wyskrobię” z niego resztki serum, kiedy będzie „na wykończeniu” 😉

NEUTRALNIE:

  • zaobserwowałam pewne zmniejszenie się widoczności moich nielicznych „pajączków” na twarzy… pewne zmniejszenie… niezbyt mocne… bardzo trudno zauważalne, ale zauważalne :). Niestety jednak różnica jest na tyle niewielka, że nie dało rady jest „zdjąć” aparatem” i musicie uwierzyć mi na słowo 😉 .

NEGATYWNE:

  • zdecydowanych negatywów brak, choć oczekiwałam, że serum do skóry naczynkowej w pierwszej kolejności zajmie się moimi pajączkami, a tu… kicha… naczynka akurat mało zniwelowane, ale stan ogólny skóry – bardzo dobry.

Ostatecznie, serum ląduje w kategorii POLECAM, choć z pewną uwagą – nie należy traktować go jako produktu, który zajmie się waszymi naczynkami / pajączkami, mimo iż wszędzie podkreślone jest, że to produkt do cery naczyniowej.

To jest za to, zdecydowanie, serum wzmacniające, odżywiające, poprawiające ogólną kondycję skóry. W tej roli mi się sprawdził, szczerze polecam.

Wydaje mi się jednak, że powinno się chyba zmienić nazewnictwo produktu, bo jest mylące? :p . W moim przypadku w każdym razie tak było… oczekiwałam zupełnie czegoś innego, niż dostałam 🙂 .


Cena – 60-70 zł / 30 ml

Kingpin Best Deals

Author: slightlyGEEK.pl

Share This Post On

Trackbacks/Pingbacks

  1. Podkład Astor Perfect Stay 24H Foundation + Perfect Skin Primer | Slightly GEEK - […] na serum hialuronowe Gracia, s…

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 + two =

%d bloggers like this: