Kingpin Best Deals

Eveline – odżywka do paznokci 8 w 1

Na początek – opis producenta:

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail (tytan i diament) wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami.”

Odżywka do paznokci Eveline 8 w 1

Odżywka do paznokci Eveline 8 w 1

A teraz moje wrażenia:

To pierwsza w moim życiu odżywka (w lakierze), która DZIAŁA!

Moje paznokcie od zawsze były „papierowe”, rozdwajające się, łamiące, słabe, z przezroczystymi niemal końcami… Nigdy nie mogłam ich „zapuścić” na tyle, by móc je malować, choć podejmowałam próby… Dotychczas najskuteczniejsze było zażywanie pewnych suplementów, które nieco pomagały, ale tylko nieco 🙁

Odzywkę Eveline testuję już ponad 2 tygodnie, więc mogłam sobie wyrobić zdanie – jest po prostu GENIALNA !!!

Paznokcie rosną jak szalone, ale przede wszystkim rosną twardsze i nie rozdwajają się, ani nie łamią! Dodatkowo (sprawdzone na stopach) używanie odzywki powoduje zauważalne wygładzenie płytki paznokciowej (jeśli macie nierówności) oraz ładne „zaróżowienie) części paznokcia na palcu, a końcówki paznokci robią się białe 😀 .

Sama odżywka jest wygodna w użyciu, błyskawicznie wysycha na paznokciach, nie maże się.

Co ciekawe, jest bardzo trwała (producent zaleca malowanie codziennie przez 4 dni, warstwy na warstwie, a dopiero po 4 dniach zmycie i nakładanie znowu przez 4 dni) – musiałam sprawdzić, niezgodnie z instrukcją – 1 warstwa, nie poprawiana trzymała mi się nawet na czubkach przez około 3 dni bez odpryskiwania czy łuszczenia…

Nieźle sprawdza się również pod lakierem do paznokci.

Tak czy siak, znalazłam produkt idealny dla moich paznokci o czym z ogromną przyjemnością zawiadamiam wszystkich, zwłaszcza pewną Z., która dotychczas dostawała moje lakiery do paznokci: Kochana Z., teraz już wszystkie lakiery zostają u mnie i będę ich używać! 😀

Odżywkę Eveline 8w1, do paznokci, wrzucam do kategorii Polecam, z duża przyjemnością i oświadczam wszem i wobec, że moje paznokcie już chyba nigdy nie będą stanowić dla mnie problemu :)!

 

Odżywka – skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder.

Cena – około 10 zł / 12ml


AKTUALIZACJA 2014/08/31:

Okazuje się, że nie należy spieszyć się z recenzjami. Co prawda testowałam odzywkę gruntownie, przez miesiąc, zgodnie z zaleceniami producenta-  codziennie nowa warstwa, co 4 dni zmywamy i zaczynamy cykl od nowa – ale przed wystawieniem recenzji nie sprawdziłam co się dzieje po jej „odstawieniu” 🙁 .

Teraz już wiem – jak tylko przestałam używać odzywki, „z prędkością światła”, w kilka dni moje paznokcie wróciły do stanu z przed 🙁  – paznokcie zaczęły się błyskawicznie rozdwajać.

Nie zmienia to faktu, że odzywkę uważam za świetny produkt, bo jeszcze z żadną stosowaną przeze mnie nie osiągnęłam takich rezultatów, ale uznałam, że należy to napisać: odżywka nie leczy paznokci na stałe, ładne są tylko podczas jej stosowania.

Kingpin Best Deals

Author: slightlyGEEK.pl

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × 4 =

%d bloggers like this: