Kingpin Best Deals

Plastry na odciski Compeed

Ostatnio wspominałam, że dzięki Sample City będę testować plastry na pęcherze od Compeed… Przesyłka dotarła do mnie tydzień temu, w piątek. Nie ukrywam, że byłam nieco zaskoczona jej zawartością, bo do przetestowania dostałam … jeden plaster???

Spodziewałam się że dostanę pełne opakowanie, a może nawet kilka, bo z tego co mi wiadomo, w ofercie Compeed jest kilka różnych produktów tego typu. Sądziłam, że będę miała czym się podzielić z „moimi testerkami” i na blogu pojawi się recenzja uwzględniająca również opinie innych osób. Niestety dostałam jeden plaster, więc recenzja, która się pojawi, będzie dość… krótka 😉

1 plaster do testów

1 plaster do testów

UWAGA – poniżej niekoniecznie apetyczne zdjęcia 😉

Najpierw słowo od producenta:

Natychmiast uśmierzają ból. Zapewniają szybkie gojenie. COMPEED® Plastry na pęcherze- średnie absorbują wilgoć i formują ochronną poduszeczkę, aby błyskawicznie złagodzić ból wywoływany przez pęcherz oraz zapewniają szybkie gojenie rany w optymalnych warunkach.

A teraz moja recenzja:

Miałam pewien problem, bo gdy otrzymałam plater do testów, nie posiadałam żadnych pęcherzy czy odcisków na stopach. Zabrałam się więc za ich tworzenie, w ciepły dzień założyłam grube skarpety i dość ciasne buty 😉 . Pęcherz udało mi się wyhodować, ale nie na pięcie tylko na palcach u stopy… Nie do końca to, o co mi chodziło, ale uznałam, że się nada, dzięki temu przetestuję plaster nieco niezgodnie z zastosowaniem, ale za to „ekstremalnie” 😉 .

PLUSY:

  • plaster był niezwykle „przylepny” i bardzo mocno się trzymał, nawet na części stopy (palce), do której nie był przeznaczony;
  • wytrzymał prysznice (3 razy) i nie odklejał się, nie podwijał, nie odpadł;
  • dzięki żelowej „poduszeczce” chronił moje palce (pęcherz) przed dodatkowymi urazami podczas chodzenia w butach – ma zdecydowanie działanie przeciwbólowe i ochronne;
  • po 3 dniach, bo uznałam, że chyba dłużej nie muszę go trzymać, z pewnym trudem, odkleiłam plaster i odkryłam, że pęcherz zniknął, została po nim tylko „przyschnięta skóra”.

NEUTRALNIE:

  • nie mam uwag neutralnych, plaster bardzo się sprawdził.

MINUSY:

  • jedyna moja uwaga krytyczna, to cena plastrów – opakowanie 5 sztuk kosztuje około 15-17 zł (nie majątek), podczas gdy plastry innych producentów dostępne są już od kilku złotych, czasem w większej ilości. Nie wiem jak z ich jakością i skutecznością, ale uznałam, że warto o tym wspomnieć.

 

Plaster sprawdził się bardzo dobrze, mimo dość niekonwencjonalnego zastosowania. Powinnam była przykleić go na pięcie, ale nie miałam na co, więc testowałam gdzie mogłam 🙂 .

Tym nie mniej, mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że obietnice producenta są zgodne z prawdą, plaster świetnie się trzyma, uśmierza ból, goi i chroni. 

Kingpin Best Deals

Author: slightlyGEEK.pl

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eighteen + 19 =

%d bloggers like this: