Kingpin Best Deals

Schwarzkopf BC Repair Rescue – recenzja zweryfikowana

Wspominałam już chyba o tym, że kiedy kupuję lub dostaję jakieś kosmetyki do testowania, to na ogół dzielę się nimi z moją mamą lub z Z.

OK, jeśli coś mi się strasznie spodoba, to raczej się nie dzielę, ale dzielę się informacją o tym, że coś jest cudowne :p . Za to kiedy okazuje się, że kosmetyk się u mnie nie sprawdził – stanowczo nie wyrzucam, tylko przekazuję go w kolejne ręce, a potem pytam o wrażenia. Czemu o tym piszę?

Bo po raz kolejny okazało się, że moja wystawiona pół roku temu negatywna opinia dotycząca serii kosmetyków do pielęgnacji włosów Schwarzkopf BC Repair Rescue musi zostać zweryfikowana 🙂 .

42c4bae43d77725c864f46dc5fe95c2eJakie były moje wrażenia i czemu ta seria wylądowała na moim Pinterest w kategorii „Waste of money”?

„Bardzo długo się zastanawiałam gdzie przydzielić te kosmetyki… niestety ostatecznie lądują w Waste of money… a to dlatego, że od kosmetyków salonowych, dość drogich oczekiwałam naprawdę ZNACZNIE więcej!

Plusy:

  • wydajne
  • sympatyczny, ale nie przytłaczając zapach,
  • po zastosowaniu, ma się wrażenie zwiększenia ilości włosów/pogrubienia ich?

Minusy:

  • bardzo mocno obciążają włosy, moje delikatne i cienkie, kręcone, po użyciu zestawu wydawały się gęściejsze, ale przestawały się kręcić, okapywały i już na drugi dzień były mocno przetłuszczone;
  • przy dłuższym stosowaniu moje włosy, choć wydawało się, że mam ich więcej, zaczęły przypominać niesforne siano, które wcale się nie kręci, za to straszliwie kołtuni…

Podsumowując: Nie wiem z czego to wynika, ale ogólnie – OGROMNE rozczarowanie – za takie pieniądze można by spokojnie oczekiwać ZNACZNIE więcej. Waste of money!”

 

Kosmetyki z rozczarowaniem przekazałam do testowania mojej mamie, która nieustannie farbuje włosy, używa suszarki i ogólnie potrzebuje kosmetyków regenerujących z prawdziwego zdarzenia. Minęło trochę czasu i ostatnio miałam okazję odpytać mamę o wrażenia. jakież było moje zaskoczenie, kiedy dowiedziałam się od Niej, że kosmetyki są GENIALNE! 🙂

Zakochała się w tej serii, stwierdziła, że cudownie wygładzają włosy, dodają miękkości i połysku. Nie stwierdziła żadnych wad!

Nie pozostaje mi zatem nic innego, jak zweryfikować wcześniej napisaną recenzję.

U mnie się nie sprawdziło zupełnie, ale prawdopodobnie wynika to z tego, że ja mam włosy nieco zniszczone, ale KRĘCONE, które jak ostatnio dowiedziałam się, wymagają naprawdę innej pielęgnacji. Które nie lubią wielu składników pojawiających się w kosmetykach regeneracyjnych.

Mojej mamie za to sprawdziły się – zatem na włosy cienkie, delikatne, zniszczone farbowaniem i suszarką, ale PROSTE – nadają się idealnie.

Co niniejszym oznajmiam i „odszczekuję” swoją wcześniejszą krytykę 🙂

Kingpin Best Deals

Author: slightlyGEEK.pl

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fourteen − six =

%d bloggers like this: