Kingpin Best Deals

Styczniowe zapowiedzi testowe i inne aktualności …

I znowu zrobiło się bardzo kosmetycznie na blogu :D.

Jeszcze w grudniu zapowiadałam recenzję kosmetyków Norel, ale ta recka odsunie się w czasie, bo w pierwszej kolejności będę recenzować produkty, które dostałam do testów od ofeminin.pl i z Biedronki.

Zaległe są również planowane przeze mnie recenzje Szamponu Joanny „Super Loki”, odżywki Mrs Potters oraz żelu pod prysznic Biały Jeleń, recenzja maski keratynowej Delia, ale… no cóż, najpierw testy w ramach akcji testowania, a moje własne – później 🙂 .

W pierwszej kolejności możecie więc spodziewać się recenzji kremu i serum z serii Skin Perfection od L’Oreal-a, które testuję dla ofeminin.pl oraz świec zapachowych, które testuję/wybieram dla Biedronki.

2015-01-14 09.47.28 2015-01-15 14.36.01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozostałe, „zapowiedziane” produkty też zostaną zrecenzowane prędzej czy później, tak jak olejek Biosna z konkursu u Lili Naturalna, produkty do stylizacji i pielęgnacji włosów kręconych, czy moje próbki z akcji „Styczeń miesiącem zużywania próbek” (m.in. Yonelle z konkursu), która w moim przypadku najprawdopodobniej przeciągnie się na półrocze 😉 .

Nie zapomniałam również o świecach z Aromatyczneswiece.pl – ale one także czekają sobie spokojnie w kolejce, bo najpierw – świeczki od Biedronki.

Co poza tym słychać?

Remont nieustannie niezakończony – wpis pojawi się dopiero, kiedy zakończymy kładzenie wykładziny (listwy itd.) i będę mogła pokazać focie „przed i po”, kolejne książki w czytaniu (będą kolejne krótkie notki), kolejne filmy i seriale w oglądaniu – planuję niedługo wpis z cyklu „Paramęt pikczers”, więc zaglądajcie.

Zainteresowanych informuję również, że poddałam się presji internetu i założyłam sobie Instagram – możecie mnie śledzić tu.

A poza tym – dziś Blue Monday – więc szybko wymyślajcie coś przyjemnego, żeby ten dzień ‚odczarować” i nie wpadać w depresję… Ja planuję (o ile się uda) lenistwo przez TV, bo w końcu… ferie 😀

Miłego dnia!

Kingpin Best Deals

Author: slightlyGEEK.pl

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

one × 3 =

%d bloggers like this: